menusearch
azarsavin.com

شرکت های همکار

(6)
(2)
شرکت های همکار
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش همکاران مجرب و خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه، مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم.
در دنیای مدرن امروز، تأمین انرژی توسط صنعت گاز به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم، از والاترین اهداف مجموعه شرکت فنی و مهندسی پترو آذر ساوین آذربایجان به عنوان مجری و تولید کننده فعال در این صنعت از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از پرسنل مجرب و با تجربه در این صنعت پیش گام بوده ایم .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه است و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.
راه اندازی و بهره برداری از ایستگاه گاز نیروگاه الصدر بغداد
 راه اندازی و بهره برداری از ایستگاه گاز نیروگاه الصدر بغداد
 شرکت I.C.G
 شرکت فراب
 شرکت ناردیس
شرکت SOCAR AZERBAYJAN
 شرکت مپنا
 شرکت راهبرد سازه
 شرکت عامران افق
 شرکت گاز استان مازندران
 شرکت گاز استان لرستان
 شرکت گاز استان ایلام
 شرکت گاز استان بوشهر
 شرکت پتروشیمی دماوند